Salsacubana

Śląskie forum tańczących salsę

Ogłoszenie

Witam !!! Zapraszam do dyskusji wszystkich zainteresowanych salsą. Pozdrawiam ! - Admin

#1 2008-12-15 19:20:26

docent

Salsero/a

Zarejestrowany: 2008-09-14
Posty: 54

Tak się od pewnego czasu...

Witam serdecznie i z uśmiechem!

Tak się od pewnego czasu zastanawiam po co na licznych forach instaluje się zakładkę typu Poszukuję partnera/partnerki, kolejność jest jak mi się zdaje aż do bólu logiczna! Ale jakoś tak mało osób korzysta z tej techniki znalezienia sobie kogoś!
I bardzo dobrze!
Widać, że jesteście w dobrej kondycji psycho-fizycznej. Nie potrzebujecie żadnych osób, czy też zakładek trzecich by coś tam znaleźć.
Bo, tak szczerze pisząc jak by to śmiesznie wyglądało gdyby tak np. jakaś extra laska upatrzyła sobie jakiegoś naszego salsero i koniecznie chciała by go „tak znaleźć” aby już więcej nie zgubić!
Taka rasowa salsera, że tak powiem czy tam napiszę to myślę, że zrobi całkiem inaczej tak jak to czynią profesjonaliści!
I tak, wyobraźmy sobie młodą, urodziwą dziewczynę tak ok. 168 cm, szczupłą, figura tutaj akurat ma znaczenie z czarnymi jak sadza oczami, długimi czarnymi  włosami o smukłych, długich ale wielce zgrabnych nogach, która to upatrzywszy sobie uprzednio naszego salsero zacznie, zapragnie go jakoś zapoznać!
Jestem na 100% pewien, że na pewno nie skorzysta z wymienionej wyżej zakładki! Ona zrobi to inaczej!
Dla lepszej komunikacji nazwijmy ją Salsera JB, już wcześniej ją poznaliśmy, z innego wątku oczywiście. Nasze nieziemskie cudo zapragnie np. zapoznać, przykładowo oczywiście, brylującego ostatnio żywo na parkietach Polski południowej np....Principe_bueno, dalej skrótowo PB. Nasz niebiański Witek na swoim awatarze wygląda tak genialnie świątecznie, ta aureolka no i święta tuż tuż, że przykład to sam mi się wcisnął do posta. Mam cichą nadzieję, że Wiciu to się nie obruszy!
Nasza świeżo upieczona salsera, jak to przed imprezą, musi się odpowiednio, jak to mówi moja żona wysztichlować!
Sztichlowanie to według mojej orientacji, to skomplikowany zespół czynności wykonywanych przez płeć piekną mających na celu poprawienie swojej prezencji, zaakcentowanie swojego saksapilu ogólnie stworzenie wrażenia wielkiej zarąbistostości, tak mocno mi się podobają te Shuflowe określenia, że aż żal ich nie za często używać a oddają wszystko co oddać można!
SJB ma, oczywista, że przygotowaną na tę okazję wyszukaną kreację. W związku z tym , że ma zgrabne i długie nogi to zawczasu przygotowała mini spódniczkę, coś wrzuciła na górę i...do... Enigmy!
Jest przed 22.00, nasz PB jak przystało na dominującego salsero ostro bryluje na parkiecie, akurat w ten dzień ma dobry nastrój i czuje się świetnie!
Wiadomo, nasza SJB zauważa to natychmiast i od razu przystępuje do akcji!
Podchodzi swoim uwodzicielskim krokiem do naszego...grajdołka, mam na myśli miejsce gdzie zawsze się lokujemy, zdejmuje palto czy też jakieś innego typu odzienie wierzchnie. Niemal wszyscy salsero zauważają to niezwykłe zjawisko! Nasz bohater – a  jakże! SJB widzi co się dzieje, ona wie, że chłopaki są, że się tak wyrażę ugotowani, ale wiadomo, my dobrze wiemy o kogo chodzi, wiemy też o co jej chodzi! Siada wyzywająco na jednym z tych wysokich krzeseł, przekłada nogę na nogę a robi to wierzcie mi lub nie z prawdziwą perfekcyjną perwersją! PB podchodzi...przedstawia się...trzy słowa wystarczą aby nasza SJB zrozumiała wszystko!
A potem... to już taka normalna proza życia, jakieś wesele ( mam cichą nadzieję, że co najmniej na światka mnie zaproszą), a po gdzieś tak 5 latach kartka z Kanarów : Serdeczne pozdro SJB i PB z rodziną!
...
Dlatego myślę, że w/w zakładka...a może jest niezbędna? Bo tak mi teraz przychodzi do głowy, że gdyby jej tak nie było to o czym to można by było pisać!
...
Pisząc szczerze to post miał być o czymś zupełnie innym, ale to może dobrze, że stało się tak a nie inaczej, będzie następny!
Tak jakoś ten początek rozbudował się!

Pozdrawiam Docent

P.S. Nasz PB to bardzo fajny kolega, dziewczyny, uwaga!, jeszcze nie związany tak na Amen, Witek to dobry kandydat...
Wiciu za odpowiednią dobrą reklamę...
Opisywana Salsera to postać autentyczna!
Spotkałem i poznałem ją na jednej z ostatnich imprez w BB, bardzo sympatyczna osoba!
Dlatego zawsze tak szczególnie polecam dobrą salsę w BB!

Ostatnio edytowany przez docent (2008-12-15 22:52:59)

Offline

 

#2 2008-12-15 20:30:03

novax

ADMIN

2839077
Skąd: Chorzów
Zarejestrowany: 2008-08-11
Posty: 241
WWW

Re: Tak się od pewnego czasu...

Witam

.. no to mi się dostało Dobrze napisane Jak zwykle..

..likwidować ?

Pozdrawiam !


Pragnienie sprawia, że wszystko rozkwita, posiadanie - że więdnie. (M.Proust)

Offline

 

#3 2008-12-16 08:21:06

docent

Salsero/a

Zarejestrowany: 2008-09-14
Posty: 54

Re: Tak się od pewnego czasu...

Witam!

Nie!!!!
To dobre miejsce by coś dobrego i czasami zabawnego tworzyć!
A... może się nam trafić jakaś fajtłapa, dla której to miejsce będzie idealne i jedyne aby coś znaleźć dla siebie.
Np. spotykają się dwie fajtłapy : on i ona i coś między nimi zaiskrzy - to dopiero będzie jazda!
Później...itd, kartka z Zakopanego czy  z jakiejś Górki Wielkiej!

Pozdrawiam Docent

Offline

 

#4 2008-12-16 11:19:34

novax

ADMIN

2839077
Skąd: Chorzów
Zarejestrowany: 2008-08-11
Posty: 241
WWW

Re: Tak się od pewnego czasu...

Witam

W zasadzie pomysł na tą "zakładkę" przyszedł mi z powodu podobnych , zauważonych na serwisach tanecznych dla "klasyków". W tańcu towarzyskim bardzo ważne jest posiadanie jednego, dobrego partnera, ponieważ tam ćwiczy się właściwie określone układy choreograficzne i nie sposób czasem powtórzyć jakiegoś układu z kimś spotkanym ad hoc.  Może w salsie jest inaczej, ale z drugiej strony..

Pozdrawiam !


Pragnienie sprawia, że wszystko rozkwita, posiadanie - że więdnie. (M.Proust)

Offline

 

#5 2008-12-16 18:25:34

docent

Salsero/a

Zarejestrowany: 2008-09-14
Posty: 54

Re: Tak się od pewnego czasu...

Witam !

Z tymi fajtłapami to lekko przesadziłem, używając delikatnego eufemizmu!
Nie miałem, broń Panie Boże nic złego ani negatywnego na myśli!

Uważam, że każda zakładka w której ktoś może się jakoś odnaleźć jest bardzo dobra. Myślę, że należy jak kto ma ochotę szukać, spotykać się, odnajdywać swoje myśli, pragnienia i marzenia! A potem to je tylko urzeczywistniać!
...
Tak... pisząc o fajtłapach to wymyśliło mi się, że samo pojęcie „ fajtłapa” to wbrew wszystkim stereotypom jest pojęciem raczej pozytywnym!
Bo!
Myślę, że ta nazwa to suma dwóch pojęć : fajt i łapa!
Fajt to kojarzy mi się z ruchem, i to takim raczej zdecydowanym i pewnym, na pewno jest pojęciem dynamicznym.
Łapa to taka swojska nazwa nogi czy ręki, mówimy, że np. nasz chomik to ma małe łapki a łapy naszego psa... itd.
I teraz składając na nowo te dwa pojęcia otrzymujemy coś innego, ciekawszego, bardzo pozytywnego – naszego fajtłapę, który już nie jest tym samym fajtłapą co przed chwilą!
Niech nasz fajtłapa będzie teraz Fajtłapą, czyli kimś kto wykonuje jakiś ruch ręką np. wyciąga rękę i prosi tę Jedyną do tańca!
Czyli wszyscy to chyba jesteśmy Fajtłapami!
Ja to na pewno! Już od dawna bardzo często fajtając łapką proszę panie do tańca!
I tak to śmieszny fajtłapa stał się kimś ważnym i docenianym!

No to Fajtłapy – dużo wrażeń!
Pozdrawiam Docent

Ostatnio edytowany przez docent (2008-12-16 18:27:32)

Offline

 

#6 2008-12-17 12:54:37

principe_bueno

Moderator

8649490
Call me!
Skąd: Piekary Śląskie
Zarejestrowany: 2008-08-12
Posty: 206

Re: Tak się od pewnego czasu...

Hahaha Ja widzę Krzysiu że Mi jednak nie odpuściłeś z tym postem (inaczej; jak obiecałeś tak napisałeś )... Ciekawe ile Mi przyjdzie za taką reklamę zapłacić?

Ps. Aureole mam z wyprzedaży (kryzys-świętych nie omija ), tak dla picu że niby grzeczny jestem

Pozdrawiam

Witek


Gdy kobieta odmawia miłości, a proponuje ci przyjaźń, nie bierz tego za odmowę, znaczy to, że chce postępować według kolejności

Offline

 
Jesteś, jakim się wymyślisz - Beckett.

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora