Salsacubana

Śląskie forum tańczących salsę

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

Ogłoszenie

Witam !!! Zapraszam do dyskusji wszystkich zainteresowanych salsą. Pozdrawiam ! - Admin

#1 2010-01-20 20:12:13

helot

Salsero/a

48641
Call me!
Skąd: Gliwice
Zarejestrowany: 2009-02-12
Posty: 12
płeć: Mężczyzna

Kubańska fiesta w CH Plejada Bytom

Jadę sobie dziś autem po pracy a tu w radiu zapowiadają coś takiego:


Sobota i niedziela (23-24 stycznia) upłyną pod znakiem radosnej, karnawałowej zabawy w stylu kubańskiej fiesty.
W programie:
Taniec: Występy tria tanecznego z repertuarem latynoamerykańskim. Tancerki zaprezentują sambę, rumbę i salsę. Będzie można nauczyć się podstawowych kroków tanecznych. Występy zespołu instrumentalno – wokalnego - DIXI BAND z repertuarem dixilandowymi z lat dwudziestych i trzydziestych. Artyści wystąpią w strojach z epoki.
Konkurs: Klienci, którzy dokonają zakupów w CH Plejada Bytom za min 100 zł będą uprawnieni do wzięcia udziału w konkursie, w którym można otrzymać książkę Beaty Pawlikowskiej lub cygaro!
Degustacja: Co godzinę hostessy częstować będą klientów kubańskimi figami i daktylami. Dzieci częstowane będą pomarańczami i bananami.


Fajnie by było zorganizować tam jakąś ruede

pozdrawiam
Marek


pozdrawiam
Marek

Offline

 

#2 2010-01-26 00:49:38

novax

ADMIN

2839077
Skąd: Chorzów
Zarejestrowany: 2008-08-11
Posty: 241
WWW

Re: Kubańska fiesta w CH Plejada Bytom

No cóż, no cóż, no cóż.. Jak mawiał lider jednego polskiego kabaretu Plejada źle mi się kojarzy. Grałem tam kiedyś cały dzień z moim bandem. Wszystko dla nich musi mieć merkantylny charakter, inaczej się nie angażują. Ale jeśli ktoś chce.. dla idei.. czemu nie W końcu chodzi o dobrą zabawę.
Pozdrawiam!


Pragnienie sprawia, że wszystko rozkwita, posiadanie - że więdnie. (M.Proust)

Offline

 

#3 2010-01-26 17:29:09

Buenavista

Salsero/a

Skąd: Chorzów
Zarejestrowany: 2009-01-31
Posty: 8
płeć: kobieta

Re: Kubańska fiesta w CH Plejada Bytom

A ja bym się chętnie wybrała

Offline

 
Jesteś, jakim się wymyślisz - Beckett.

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
wczasy w Pustkowie Bramka Sms plus