Salsacubana

Śląskie forum tańczących salsę

Ogłoszenie

Witam !!! Zapraszam do dyskusji wszystkich zainteresowanych salsą. Pozdrawiam ! - Admin

#1 2008-11-15 00:44:28

Dorgan

Salsero/a

Zarejestrowany: 2008-11-05
Posty: 14

4ART GLIWICE - naprawde warto

Witam
Właśnie wróciłem z pierwszej piątkowej ( a docelowo sobotniej ) imprezy w Gliwickim 4 Arcie. Musze powiedzie że wreszcie Gliwice mnie pozytywnie zaskoczyły.  Świetne miejsce do zabawy i nawet frekwencja była rewelacyjna. Co prawda na razie większość to gliwiczanie z niewielkim wsparciem z Rybnika ale było naprawdę fajnie. Lokal bardzo czysty , świetny parkiet, niewygórowane ceny, sporo miejsca do tańczenia i siedzenia. Jak zwykle ponarzekam trochę na palaczy ale i tak było ok. Jedyne to trzeba wzbogacić nieco repertuar gliwickich salsoDJ ejów o więcej cubany bo jeszcze troszeczkę im się mylą style. Ale w ogólnym odbiorze rewelacja. Zapraszam serdecznie wszystkich salseros z Śląska .

Szymon

Offline

 

#2 2008-11-15 01:50:56

mulata

Salsero/a

Zarejestrowany: 2008-11-11
Posty: 5

Re: 4ART GLIWICE - naprawde warto

O tak! zdecydowanie kolega Szymon ma racje! Impreza była świetna - super atmosfera i duzo znajomych twarzy Oby tak dalej!!
Pozdrawiam serdecznie i do nastepnego razu!

Offline

 

#3 2008-11-15 20:02:01

docent

Salsero/a

Zarejestrowany: 2008-09-14
Posty: 54

Re: 4ART GLIWICE - naprawde warto

Kolego Dorgan!

To bardzo fajnie, że znalazłeś dobre miejsce do potańczenia salsy w Gliwicach i zaprosiłeś wszystkich salseros z całego Śląska i myślę, że nie tylko.

Mam chyba prawie pewność, że jak salseros z poza Gliwic zajadą do Gliwic to nie spotkają się z negatywnym przyjęciem ze strony tych z Gliwic! Bo teraz nie wiem jak tam w Gliwicach zostaniemy odróżnieni od tych niedobrych zgredzioli sodówkaży i marud-to bardzo ważna i pierwsza sprawa!
Sprawa druga również ważna a nawet najważniejsza to gdybyś kolego tak trochę odważnej pokazał palcem tych wstręciuchów-od razu przestanę się z nimi kolegować!

Życzę wszystkiego najlepszego i jeszcze większych osiągnięć w salsie Docent

PS. Acha, jeszce jedno w naszej salsowej rzeczywistości sodówkaże, zgredziole i marudy to poprostu buraki!

Ostatnio edytowany przez docent (2008-11-15 22:06:35)

Offline

 

#4 2008-11-16 17:09:44

Dorgan

Salsero/a

Zarejestrowany: 2008-11-05
Posty: 14

Re: 4ART GLIWICE - naprawde warto

Witaj Docencie

Nie wiem skąd pomysł że ktos mógłby zostać negatywnie przyjęty w Glwicach !!! Im wiecej salseros i salsetek tym lepiej .
W sprawie zgredzioli, marud i sodówkarzy to Docencie chyba jestes na tyle duży żebyś mógł ich samemu odrózniać. Jak sądze odnosisz się tutaj do mojego postu w wątku "Konkuencja". Nazwałem tak osoby które bez większej przyczyny i sensu zaatakaowały na forum młodego człowieka, który wykazał sie własną inicjatywą, wydał własne fundusze po to aby wszystcy salsero mieli ułatwiony dostęp do informacji poporzez niekomercyjne nowe forum. Może to ugodziło w czyjeś ego. Dziwi mnie natomiast że Ty poczułeś się urażony moim postem, ponieważ jak widziałem zajmowałeś w tej dyskusji raczej neutralne stanowisko. Zatem albo masz problemy z interpretacją czytanego tekstu, albo poprostu powyzszy post nie jest Twojego autorstwa lub został napisany pod wpływem osób trzecich.
Tak czy inaczej jeżeli mój post w jakikolwiek sposób Cię uraził to przepraszam, był on skierowany wyłącznie do osób których agresywne zachowanie na  forum stało sie dla mnie tak odrażające i pełne hipokryzji. że nie wytrzymałem i musiałem je skomentować. Przeczytaj dokładnie posty z wątku 'Konkurencja'  i sam bez problemu wychwycisz te osoby.

Przykro mi tylko że poruszasz ten temat w innym wątku, który tyczy sie imprezy w 4Arcie, i próbujesz tym samym w nieprzyjemny sposób skłócić salseros z różnych miast. Mam nadzieje że obecny admin przesunie tą dyskusje  we właściwe miejsce.

Docencie, nigdy nie miałem z Tobą żadnych zatargów, wręcz przeciwnie uważałem Cie za przesympatycznego inteligentnego faceta.

pozdrawiam
Szymon

Ostatnio edytowany przez Dorgan (2008-11-16 18:39:14)

Offline

 
Jesteś, jakim się wymyślisz - Beckett.

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora