Salsacubana

Śląskie forum tańczących salsę

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

Ogłoszenie

Witam !!! Zapraszam do dyskusji wszystkich zainteresowanych salsą. Pozdrawiam ! - Admin

#1 2008-11-12 08:51:04

 Magda

Moderator

1484512
Skąd: Katowice
Zarejestrowany: 2008-08-12
Posty: 341
płeć: kobieta

Konkurencja?


Czasem wystarczy jeden człowiek lub jedna myśl, by zmienić swoje życie na zawsze...
Nobody cares if you can't dance well. Just get up and dance. Great dancers are not great because of their technique, they are great because of their passion.

Offline

 

#2 2008-11-12 09:04:40

shufla

Gość

Re: Konkurencja?

Już się rejestruję

Oto jakiś tam mining dotyczący admina:
http://www.google.com/search?q=refined4&filter=0

Ostatnio edytowany przez shufla (2008-11-12 09:07:09)

 

#3 2008-11-12 11:35:44

 Qbek

Salsero/a

Zarejestrowany: 2008-11-12
Posty: 44
WWW

Re: Konkurencja?

Co to http://cubana.katowice.pl/forum/index.php jest??
Po prostu forum, które, jak już napisałem na stronie bielskiego forum http://forum.tancze.pl/ jest wyjściem na przeciw oczekiwaniom znajomych tancerzy i własnym. Ma na celu propagować salsę w możliwie szerokim zasięgu. Nie stanowimy konkurencji, proponujemy spojrzeć na sprawę z innej, równie ciekawej strony. Tematyka forum porusza zarówno bieżące wydarzenia, ale też stanowi dobrą przegląd interesujących nas lokali, szkół, przedstawia historię salsy i jej aspekty. Chcieliśmy, żeby strona wyglądała reprezentacyjnie i była wolna od mrugających, kolorowych reklam Jestem przekonany, że będziemy się dobrze uzupełniać. Zapraszam. Wybór pozostawiam Użytkownikom.

Kontakt z administratorem: cubana.katowice [malpa] cubana.katowice.pl

P.S. Świetny mining

Ostatnio edytowany przez Qbek (2009-12-26 15:20:10)

Offline

 

#4 2008-11-12 11:47:06

shufla

Gość

Re: Konkurencja?

Cześć,

E - jak to nie konkurencja - skoro to forum robi to samo?

Pytanie inne - czy miałeś okazję być na starym forum? Tam wielokrotnie padała prośba o przejęcie starego forum, z całym balastem, ponieważ ówczesny administrator nie dawał rady, łącze padało, etc. Dlatego powstało to forum - dzięki reklamom jest za darmo.

Z drugiej strony nic mi do tego już, ale oponuję przeciw rozdrobnieniu i brakowi profesjonalizmu.

Mining nie byłby potrzebny gdyby administrator nowego konkurencyjnego forum się ujawnił.

Łukasz

 

#5 2008-11-12 13:06:26

 Qbek

Salsero/a

Zarejestrowany: 2008-11-12
Posty: 44
WWW

Re: Konkurencja?

Właśnie w tym rzecz, że nie byłem na starym forum. Jeżeli ktoś mnie poprosi o połączenie for nie widzę sprawy, choć na pewno potrzebowałbym kogoś do pomocy. Na razie ani słowa. Nie było tematu. Nie będę zabierał nikomu chleba. Gramy w jednej lidze. Fakt, nowe forum stoi na płatnym serwerze, ale uważam, że jest to naprawdę niewielka cena wobec komfortu na jaki można sobie pozwolić podczas eksploatacji. Jeżeli chodzi o rozdrobnienie też jestem przeciwko, chociaż dwa fora, to znów nie taki miał. Dlatego zobaczymy jak sprawa się rozwinie. Służę radą. W sprawie wszelkich niejasności zapraszam na mail.

Offline

 

#6 2008-11-12 13:11:41

 Magda

Moderator

1484512
Skąd: Katowice
Zarejestrowany: 2008-08-12
Posty: 341
płeć: kobieta

Re: Konkurencja?

Witam!

Jak najbardziej popieram Shuflę. Stare forum nie doczekało się Admina, który pociągnął by je dalej. Znajduje się osoba, która tworzy zamiennik starego forum, ludzie się przestawiają i jest ok.

Za to KTOŚ* tworzy jakieś nowe forum, które JEST KONKURENCYJNE, bo zawiera dokładnie te same informacje, w dodatku przekazywane przez... (kogo?) ? Jakaś rzetelność informacji czy coś? Wybacz, ale wklejanie definicji czegokolwiek z Wikipedii nie świadczy najlepiej o Twojej kompetencji. Odnoszę wrażenie, że niezbyt jesteś w temacie, za to masz przeogromne ambicje, za których realizację nie potrafisz się do porządku zabrać.

Oczekiwania znajomych tancerzy i własne? A..., że zapytam,... to forum to co jest? Trędowate jakieś, że trzeba nowe tworzyć zamiast gromadzić ludzi w jednym miejscu? Wydawało mi się, że salsa powinna łączyć, a nie dzielić (jak powtarza Dronson zresztą), ale widocznie niektórzy mają inne priorytety. Masz rację - lepiej włożyć kij w mrowisko...

Nie wiem jak Wy, ja nie zamierzam inwestować swojego czasu w www.cubana.katowice.pl, bo znalazłam już miejsce, gdzie można podyskutować z ludźmi i uzyskać wszystkie aktualne informacje w salsowym temacie.



Tyle ode mnie, pozdrawiam, Magda.


PS. Jak nie byłeś, to bym się nie udzielała na Twoim miejscu, a wpierw należało zasięgnąć języka u kogoś, kto ma większe pojęcie o społeczności salsowej niż Ty...


*wiesz, refined4 nic mi nie mówi, to nadal jest ANONIMOWOŚĆ, która jest tolerowana u użytkowników, ale nie u admina odpowiedzialnego za całokształt działania forum...

Ostatnio edytowany przez Magda (2008-11-12 14:14:02)


Czasem wystarczy jeden człowiek lub jedna myśl, by zmienić swoje życie na zawsze...
Nobody cares if you can't dance well. Just get up and dance. Great dancers are not great because of their technique, they are great because of their passion.

Offline

 

#7 2008-11-12 13:32:59

 Ayrin

Salsero/a

1519960
Zarejestrowany: 2008-08-14
Posty: 75
płeć: kobieta :)

Re: Konkurencja?

Mnie najbardziej interesuje kim sa ci tancerze ktorych oczekiwania ma spelniac nowe forum... zawsze myslalam ze spora wiekszosc tancerzy z Katowic a i z Bielska rowniez wie dokladnie na jakim forum mozna dowiedziec sie czegos na temat salsy na Slasku.

Ogolnie nie mam nic przeciwko kolejnemu forum, niech sobie jest, bedzie conajwyzej powielac info ktore pojawia sie u nas Z teoretycznego punktu widzenia stanowi konkurencje, z praktycznego, nie sadze )

Pozdrawiam

Offline

 

#8 2008-11-12 14:36:32

 Qbek

Salsero/a

Zarejestrowany: 2008-11-12
Posty: 44
WWW

Re: Konkurencja?

Ech, kolejny post z serii poznajmy się... Jeżeli jest tu taki zwyczaj, żeby poznawać się przez posty, w porządku...
Przygodę z salsą rozpocząłem w lipcu tego roku. Uczę się i poznaję ją od zera. Cytaty z Wikipedii wrzuciłem na rozkręcenie, zresztą informacje te uważam za cenne. Pozbierałem je w jednym miejscu, bo są po prostu ciekawe i przydatne, pewnie większość początkujących nawet o nich nie słyszała.
Co do ambicji, spokojnie, nie próbuję nikogo przeskoczyć. Tańczę i administruję bo lubię. Nie mam żadnych planów marketingowych...
Forum macie świetne, ale o zazdrość już się nie pokuszę. Mimo, że pełne treści, graficznie i formalnie pozostawia wiele do życzenia. Oczywiście w ostatecznym rozrachunku, każde pozostanie przy swoim, swoją drogą chętnie poznam tych, którzy mają odmienne zdanie. To nie "kij w mrowisko" , a propozycja alternatywy. W ten sposób salsa nie dzieli, a pozyskuje, coraz to nowych zwolenników. Nikt nie każe wybierać skoro można mieć i to i to
Jeżeli nowe forum nie spełnia ono waszych oczekiwań, czekam na wskazówki, będzie Skoro jesteśmy w kontakcie,
będziemy zbierać teraz wątki z wielu miejsc.
P.S. Jeżeli mail "nic nie mówi" (a przecież mógłby choć słowo wygdukać), to przypominam, że służy do rozmów

Pozdrawiam, Błażej.

Ostatnio edytowany przez Qbek (2008-11-12 14:38:04)

Offline

 

#9 2008-11-12 14:46:42

shufla

Gość

Re: Konkurencja?

Cześć Błażej,

A znamy Ciebie z imprez?

Widzisz - to jest dość dobrze znające się środowisko. Na poprzednim forum była ostra zasada pełnej identyfikacji z imienia i nazwiska - dlatego środowisko katowickie bardziej się do tego przyzwyczaiło od bielskiego. Dlatego ludzie się na Ciebie jeżą - to nic dziwnego, że od anonimowych ludzi pukających do drzwi w miarę zgranego środowiska jest rezerwa, podparta wręcz pewną dozą agresji.

Powtórzę: znamy Ciebie z imprez? Czy skądkolwiek? Osobiście? Mogłeś pogadać zatem z obecnym adminem, zapytać tutaj, ogłośić. W takim przypadku nikt nie uznałby Twojej inicjatywy za konkurencję. Spoko - stało się, nie odstanie. Teraz może być tylko lepiej, ponieważ:

(Tryb wujka dobra rada włączony)Możesz dogadać się z Piotrem, administratorem tego forum. Wierzę, że doprowadzicie wspólnie do odpowiedniego połączenia się forów, na dobrym serwerze, a Ty, Błażeju, zostaniesz administratorem, wspieranym przez innych.(Tryb wujka dobra rada wyłączony)

Pozdrawiam,
Łukasz

PS. Nie podoba mi się początek Twojej wypowiedzi

Ech, kolejny post z serii poznajmy się...

Czuję się dotknięty, czy wręcz urażony. Jakoś przeżyję, lecz inni mogą reagować znielubieniem, nie uważasz?

 

#10 2008-11-12 14:49:59

 Magda

Moderator

1484512
Skąd: Katowice
Zarejestrowany: 2008-08-12
Posty: 341
płeć: kobieta

Re: Konkurencja?

Witam!

Po pierwsze: zwyczajowo każdy podpisuje swoje posty...,
po drugie: WIĘKSZOŚĆ interesuje się salsą dłużej niż Ty, więc definicje z Wikipedii (i nie tylko na pewno) znają już prawie na pamięć,
po trzecie: no nie wiem jak dla Ciebie, ale dla mnie liczy się treść tego forum, a nie jego wygląd czy jakaś wysublimowana grafika...,
po czwarte: e-mail nic nie mówi, bo każdy ma jakieś imię ( o, dzięki, że nam je Błażeju ujawniłeś...),
po piąte: dla mnie to jest podział, a jeśli Wy "początkujący" w tej dziedzinie wchodzicie w nasze środowisko z butami to... życzę powodzenia...

PS. Trochę pokory i samokrytyki.
PS.2. Sorry, ale również poczułam się urażona i... to na własnym podwórku...!
PS.3. Dzięki za plagiatowanie wiadomości na bielskim forum. Od tego jest cudzysłów...

Pozdrawiam, Magda.

Ostatnio edytowany przez Magda (2008-11-12 15:04:52)


Czasem wystarczy jeden człowiek lub jedna myśl, by zmienić swoje życie na zawsze...
Nobody cares if you can't dance well. Just get up and dance. Great dancers are not great because of their technique, they are great because of their passion.

Offline

 

#11 2008-11-12 15:31:11

 Qbek

Salsero/a

Zarejestrowany: 2008-11-12
Posty: 44
WWW

Re: Konkurencja?

Rzeczywiście środowisko Katowic, już trochę poznałem Rzeczywiście muszę bardziej uważać na osoby wrażliwe. W każdym razie już się cieszę, że dojdzie do skutku spotkanie bliższe niż to 3-ego stopnia

Czuję się dotknięty, czy wręcz urażony. Jakoś przeżyję, lecz inni mogą reagować znielubieniem, nie uważasz?
PS.2. Sorry, ale również poczułam się urażona i... to na własnym podwórku...!

Jeżeli tak jest, to zupełnie niepotrzebnie, po prostu w wypowiedzi miałem na uwadze nadrzędność osobistego spotkania nad postem.
Nie bawi mnie dobry wujek, siostrzeniec, czy bratanek,   ale z Piotrkiem porozmawiam, pomimo nieuzasadnionej krytyki Magdy.
Z imprez może się jeszcze nie znamy, może trochę z widzenia.

Teraz:
Po pierwsze: O ile widzę nie każdy podpisuje się tu pod każdym postem
Po drugie: Nie widzę problemu, żeby propagować znane już wtajemniczonym treści mniejszości niewtajemniczonych
Po trzecie: Dla mnie liczy się jedno i drugie (forum dopiero powstaje)
Po czwarte: mam rozumieć, że podpisujecie się tu imieniem, czy nickiem? (żadna tajemnica, nie kryję się z tym, jeśli komuś zależy na bliższej znajomości)
Po piąte: Magdo, ja dopiero zaczynam, to fakt, ale nie widzę przeszkód, żeby bardziej zaawansowani dołączyli do dyskusji. Nic na siłę. Nie próbowałbym tworzyć sztucznego podziału na

Wy "początkujący"

, to brak poszanowania. A salsa, jak napisałaś

powinna łączyć, a nie dzielić (jak powtarza Dronson zresztą)

Po szóste... po prostu napisz co jest plagiatem, ujmę w cudzysłów.

Dziękuję. Qbek.

Ostatnio edytowany przez Qbek (2008-11-12 15:33:08)

Offline

 

#12 2008-11-12 15:39:28

Oset

Salsero/a

1409073
Skąd: Piekary Śląskie
Zarejestrowany: 2008-09-06
Posty: 34

Re: Konkurencja?

Magda napisał:

Witam!

po piąte: dla mnie to jest podział, a jeśli Wy "początkujący" w tej dziedzinie wchodzicie w nasze środowisko z butami to... życzę powodzenia...


Pozdrawiam, Magda.

Czy to nie jest przesadna agresja? My, wy, nasze, wasze - nie jest nas czyli tańczących salsę aż tyle by się dzielić chyba - nawet na jednym nie ma jakichś ogromnych ilości postów. Podoba mi się ton Shufli - stało się to pogadajmy, połączmy, Qbek ma pomysły co poprawić niech więc działa.

Powiem jeszcze tylko, że niechęć do dzielenia objawia się u mnie również niechęcią do robienia dwóch forów, ale jeśli twórcy nie będą chcieli się dogadać, cóż, niech sobie będą. I tak ostatecznie decydują użytkownicy a nie admini.


El son es lo mas sublime para el alma divertir.

Offline

 

#13 2008-11-12 15:43:04

 Magda

Moderator

1484512
Skąd: Katowice
Zarejestrowany: 2008-08-12
Posty: 341
płeć: kobieta

Re: Konkurencja?

1. Jeśli ktoś się nie podpisuje to z reguły jego imię można wyczytać z profilu (nie twierdzę, że zawsze tak jest of course).
2. A skąd wiesz, że propagujesz prawdę? Z Wikipedii...?
3. Przykro mi, przedkładam wnętrze nad opakowanie.
4. Wszystko jedno, ale podpisujemy się.
5. Brak poszanowania?! Gdybym Ci ubliżyła to mógłbyś mówić o brak poszanowania... Może słownik Ci potrzebny? Podział nie jest sztuczny, jak zaczniesz wpadać na imprezy to sam się przekonasz. I nie jest to zaleta niestety, ale tak jest. Konkretnie chodziło o grupę, która chciała by powstało nowe forum...
6. Co? No błagam, chyba wiesz, w którym miejscu nacisnąłeś ctrl+C, ctrl+V... Już nie trzeba

Do zobaczonka na imprezie mam nadzieję

Ostatnio edytowany przez Magda (2008-11-12 15:44:50)


Czasem wystarczy jeden człowiek lub jedna myśl, by zmienić swoje życie na zawsze...
Nobody cares if you can't dance well. Just get up and dance. Great dancers are not great because of their technique, they are great because of their passion.

Offline

 

#14 2008-11-12 17:32:46

docent

Salsero/a

Zarejestrowany: 2008-09-14
Posty: 54

Re: Konkurencja?

Witam, jak zwykle bardzo serdecznie!
Myślę, że naszej kochanej Magdzie podniosło się ciśnienie!
A to niedobrze, oj niedobrze!
Myśle dalej tak : wiem, że Magda bardzo lubi dobry deser owocowy polany czekoladą, a poza tym jest bardzo fajną salserą z którą bardzo dobrze się tańczy-każdy mógłby się czegoś od niej nauczyć, i ...
...
I na sam koniec myślę, że wnioski wyciągniesz właściwe, bo ... inaczej możesz zostać po prostu takim sobie kubkiem!

Pozdrawiam Docent

Offline

 

#15 2008-11-12 17:48:54

 Magda

Moderator

1484512
Skąd: Katowice
Zarejestrowany: 2008-08-12
Posty: 341
płeć: kobieta

Re: Konkurencja?

Witam!

Kochany Docencie, jak zwykle masz rację. Przynajmniej w kwestii ciśnienia i deseru Resztę nie mnie oceniać - de facto sama ze sobą tańczyć w parze nie potrafię... Jeszcze nie...

Pozdrawiam i do zobaczonka, Magda

Ostatnio edytowany przez Magda (2008-11-12 17:49:58)


Czasem wystarczy jeden człowiek lub jedna myśl, by zmienić swoje życie na zawsze...
Nobody cares if you can't dance well. Just get up and dance. Great dancers are not great because of their technique, they are great because of their passion.

Offline

 
Jesteś, jakim się wymyślisz - Beckett.

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora