Salsacubana

Śląskie forum tańczących salsę

Ogłoszenie

Witam !!! Zapraszam do dyskusji wszystkich zainteresowanych salsą. Pozdrawiam ! - Admin

#1 2008-09-05 07:24:50

AdamL

Salsero/a

Zarejestrowany: 2008-09-01
Posty: 16

13.09 - Pokusa

Mam pytanie, czy ktoś wybiera się do Pokusy w sobotę i zna droge?

Offline

 

#2 2008-09-13 00:31:42

RaV

Salsero/a

Skąd: Katowice
Zarejestrowany: 2008-08-21
Posty: 53

Re: 13.09 - Pokusa

zmiana miejsca odbywania się imprezy !!!!!!!!! Info z forum salsy.bielsko

Zamiast pokusy bawimy się w bielskim Hufcu.

"Sala Hufca ZHP
13 września - sobota - godz. 21.00 – wstęp wolny
Bielsko-Biała, ul. Chopina 3

Obowiązuje zasada BYOB&C (Bring Your Own Bottle and Chair)
Innymi słowy: napoje wszelkie we własnym zakresie, żeby nie zabrakło miejsc siedzących, kto może niech przywiezie własne krzesełko"

Wybierających się informuję że to bardzo niedaleko dworca PKP, światłach przy dworcu skręcamy w prawo w ulicę Piastowką (jak do Maski) Budynek Hufca jest zaraz po lewej stronie równolege do głównej drogi (odalony od niej o jakieś 30m) przy ulicy Chopina.
Wystarczy wejść na http://mapa.pf.pl/--_index.html?client= … ZwodVw7hWA
i wpisać Bielsko-Biała, ul. Fryderyka Chopina 3
Nigdy nie tańczyłem tam salsy, ale ponieważ odbywają się tam kursy tańca, to parkiecik musi być przyjazny
Pozdrawiam!
Rafał

Ostatnio edytowany przez RaV (2008-09-13 00:33:11)

Offline

 

#3 2008-09-14 10:13:10

novax

ADMIN

2839077
Skąd: Chorzów
Zarejestrowany: 2008-08-11
Posty: 241
WWW

Re: 13.09 - Pokusa

Byłem.

Myślałem, że wybierze się więcej ludzi z Katowic, ale.. niech żałują. Było nas czworo (z Katowic). Impreza odbywała się w siedzibie hufca, w której Jorgito prowadzi zajęcia  ucząc salsy. Początkowo, nie wyglądało to na dobry pomysł - duża sala do ćwiczeń z wielkim lustrem na jednej ścianie, oświetlona zbyt jasnym, jak na taką imprezę, światłem. Przy ścianie naprzeciw luster stał długi stół z napojami i pysznościami, z którego można było korzystać do woli. Jednak nie było tak źle. Okazało się, że niejaki Daniel, tancerz który wygrał tegoroczną Primaverę, miał urodziny. Bielscy salseros zorganizowali mu o północy ruedę z wirtualnymi partnerkami, a on w roli żeńskiej umieszczony w środku koła tańczył kolejno ze wszystkimi facetami Nie brakowało też uroczych i świetnie tańczących partnerek.

Poziom, jak to w Bielsku, wysoki i zabawa udana. Mimo wad pomieszczenia, wieczór nie należał do straconych, bo imprezę tworzą ludzie.

Ps. To była pierwsza moja impreza salsowa, na której można było zatańczyć walca i tango


Pragnienie sprawia, że wszystko rozkwita, posiadanie - że więdnie. (M.Proust)

Offline

 

#4 2008-09-14 13:54:25

toanna4

Salsero/a

Skąd: Katowice
Zarejestrowany: 2008-08-15
Posty: 8

Re: 13.09 - Pokusa

taak!!!
zgadzam się! było sympatycznie:D
jeśli chodzi o parkiet to może... troszku śliski,ale ogólnie w porządku:)
jejku..ten walc też bardzo mi się spodobał jako "widzowi", pary wręcz "unosiły" się po całym parkiecie...po prostu rewelka!
pozdrawiam
ania

Offline

 

#5 2008-09-14 17:14:01

shufla

Gość

Re: 13.09 - Pokusa

Cześć,

Czy powodem wyrzucenia imprezy z Pokusy, był fakt, że namierzono własne napoje i alkohol na innej salsowej imprezie w Bielsku?

Łukasz

 

#6 2008-09-16 17:15:00

RaV

Salsero/a

Skąd: Katowice
Zarejestrowany: 2008-08-21
Posty: 53

Re: 13.09 - Pokusa

Nie wiem., czy tak było w przypadku Pokusy. Myślę że chodziło raczej o trudne warunki do salsowania dla tak dużej liczby osób zainteresowanych.
Wnoszenie własnych napojów było powodem odwołania imprezy w Zanderze (dawnej Fortunie) - póki co (doczasu zmiany właściciela) imprez niestety tam nie będzie.
Temat jest szerszy. Chcących poczytać zapraszam:
http://bielsko.pun.pl/viewtopic.php?id=641

Offline

 
Jesteś, jakim się wymyślisz - Beckett.

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora