Salsacubana

Śląskie forum tańczących salsę

Ogłoszenie

Witam !!! Zapraszam do dyskusji wszystkich zainteresowanych salsą. Pozdrawiam ! - Admin

#46 2010-03-12 03:20:41

kicik

Salsero/a

Skąd: Halemba City
Zarejestrowany: 2008-09-12
Posty: 79

Re: Konkurencja?

Kłaniam

Nie prościej zrobić ankietę, kto za a kto przeciw, Ci co będą za od razu się logują na nowym.
Ja nie cierpię zmian, jestem przeciwnikiem poprawiania czegoś co działa, żeby działało lepiej, bo z życia wiem ( a trochę przeżyłem;-) ), że zazwyczaj zawsze kończy się to fiaskiem.
Za chwilę znajdzie się znowu ktoś, kto będzie miał swoją wizję na forum salsowe i tak będziemy skakali z kwiatka na kwiatek.

Pozdrawiam

Offline

 

#47 2010-03-12 06:18:59

 Qbek

Salsero/a

Zarejestrowany: 2008-11-12
Posty: 44
WWW

Re: Konkurencja?

Spokojnie, nikt nikogo nie goni... też nie lubię zmian, tyle, że dla mnie to konieczność... osobiście nie jestem za wprowadzeniem ankiety, bo to właśnie rodzi podziały. Proponuję natomiast, żeby skopiować użytkowników, przez jakiś czas będą i tu i tu... jak wszystko 'zażre' i będzie ładnie działać to ze spokojnym sumieniem ewakuujemy się w inne miejsce. Myślę, że zawsze może znaleźć się ktoś kto będzie miał jeszcze jakieś pomysły, tylko czy mamy się bać propozycji... Zrobimy tak żeby wyszło na dobre... W razie jakichkolwiek wątpliwości do czasu pełnego przeniesienia i sądzę jeszcze trochę dłużej, to forum istniałoby fizycznie nadal z informacją odsyłającą. Poza tym na razie z kwiatka na kwiatek to ja fizycznie przenoszę 1500 postów , życzę sobie żeby znalazł się jeszcze ktoś, kto podziela mój entuzjazm I choć mawiają: 'lepsze jest wrogiem dobrego...' to czy nie mamy dążyć do większego dobra? Jedyny wysiłek z jakim wiązałyby się Wasze przenosiny miałby związek z ponowieniem hasła, bądź przerejestrowaniem, cała operacja trwa 0,5 min (ja siedzę już tydzień )
Ayrin, wiem, że do regulaminu, ja też przecież tylko o tym

Pozdrawiam serdecznie, Błażej

Ostatnio edytowany przez Qbek (2010-03-12 06:26:14)

Offline

 

#48 2010-03-12 06:59:57

 Ayrin

Salsero/a

1519960
Zarejestrowany: 2008-08-14
Posty: 75
płeć: kobieta :)

Re: Konkurencja?

Jejku, w ogole nie bardzo wiem po co ta dyskusja. Przeniesmy forum, zamknijmy stare i nie bedzie problemu. Ludzie sie tam przeniosa albo nie i wtedy bedzie widac na ile byl to dobry pomysl Im dluzej o tym rozmawiamy, tym bardziej sie nic nie dzieje i tak bedziemy mowic ze sie przenosimy i mowic, i mowic i nic z tego nie wynika. Skoro tamto forum jest prawie gotowe, trwaja prace to mysle ze ktos juz cos postanowil i po co jeszcze sie w to zaglebiac?
To jest taki sztuczny tlum dyskusyjny troche, powtarzamy ciagle to samo i nic z tego nie wynika. Uwazam ze powinno byc tak:

Sluchajcie zrobilem swietne forum salsowe, duzo lepsze funkcje, na lepszym serwerze, dla wygody uzytkownikow i dla estetyki. Zapraszam wszystkich chetnych, oferuje stale uslugi administratora, mysle ze tak bedzie wygodniej!

I wtedy jesli uzytkownicy widza sens przenoszenia sie, czegos im na starym forum brakuje to od razu sie zaloguja na nowe i bedziemy zyc dlugo i szczesliwie. Taka dyskusja jak tutaj nic nie wnosi, niektorzy mowia ze im sie to nie podoba, ale i tak widac ze juz jest postanowione ) Nowe forum jest i tyle.

Ja osobiscie nowego forum nie potrzebuje, nowych fukcji itd, ale jesli wszyscy sie przeniosa, to tez to zrobie, nie ma problemu. Nowe forum nie jest mi niezbedne, bo funkcje ktore tu sa mi wystarczaja, ale jesli macie ambicje na nowe to tez nie widze przeszkod i sie tam przeniose, jesli ono bedzie dzialac i beda tam ludzie.

Offline

 

#49 2010-03-12 07:46:46

 Wloczykij

Salsero/a

3208423
Zarejestrowany: 2008-09-01
Posty: 67

Re: Konkurencja?

Wziołem manatki i ==> WłóczyK już tam jest
rejestracja - 15sek
AvE!!!

Qubek, a tam czatu brak, i nie ma możliwości wpisania Imienia poza NickName, noi mam jakieś problemy z dodaniem Avatara

Ostatnio edytowany przez Wloczykij (2010-03-12 13:19:49)

Offline

 

#50 2010-03-12 08:54:51

Bonita

Salsero/a

Skąd: Katowice
Zarejestrowany: 2008-08-22
Posty: 28

Re: Konkurencja?

Bonita też już jest
!Hasta pronto!

Offline

 

#51 2010-03-12 12:28:47

RaV

Salsero/a

Skąd: Katowice
Zarejestrowany: 2008-08-21
Posty: 53

Re: Konkurencja?

Przeniesiony Co prawda przy rejestracji za ierwszym razem wyskoczył jakis error...ale za drugim razem się udało.
Jedno pytanie techniczne...mamy pisać już na nowym forum czy jszcze na starym?
Pozdrawiam!

Offline

 

#52 2010-03-15 12:00:45

 Qbek

Salsero/a

Zarejestrowany: 2008-11-12
Posty: 44
WWW

Re: Konkurencja?

Napiszę tak. Dalszą dyskusję przenoszę tutaj:
http://cubana.katowice.pl/forum/index.p … 37#msg1937
Tych, którzy jeszcze tego nie zrobili, proszę o przerejestrowanie pod tą samą nazwą użytkownika i dodawanie avatarków
Do zamknięcia

Ostatnio edytowany przez Qbek (2010-03-16 01:08:31)

Offline

 

#53 2010-03-19 19:29:34

novax

ADMIN

2839077
Skąd: Chorzów
Zarejestrowany: 2008-08-11
Posty: 241
WWW

Re: Konkurencja?

Napiszę tak: dalsza dyskusja może toczyć się również tutaj, bo może ktoś nie ma ochoty przenosić się. Nikogo do niczego nie można zmusić. Ja nie będę na siłę likwidował tego forum. Jeśli umrze, trudno. Ale czas pokaże i wytrwałość Qbka oraz wszystkich, którzy mu pomogą. Lepsze jest wrogiem dobrego. Na razie widok "portalu" salsowego środowiska katowickiego nie powala, więc.. z rezerwą i sympatią.


Pragnienie sprawia, że wszystko rozkwita, posiadanie - że więdnie. (M.Proust)

Offline

 
Jesteś, jakim się wymyślisz - Beckett.

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora